Oppdal Maskinkompani AS

Kontakt oss

Vi er bare en telefon- eller e-post unna for å kunne bistå deg. Ta kontakt med oss i dag.
Kontaktinformasjon

Oppdal Maskinkompani AS
Smivegen 2,
7340 OPPDAL

Orgnr: 915019463

Tlf: 72 40 04 40
post@oppdal-maskinkompani.no

Følg oss på Facebook: Klikk her

Daglig Leder

Daglig Leder

Audun Mjøen
Mobil: 900 98 046
E-post: audun@oppmask.no

 

Logistikkansvarlig

Logistikkansvarlig

Jon Børge Grevstad
Mobil: 407 22 161
E-Post: jon.borge@oppmask.no

Prosjektleder/ Faglig ansvarlig

Prosjektleder/ Faglig ansvarlig

Ingeniør Kjetil Ween
Mobil: 950 34 043
E-Post: kjetil@oppmask.no

Prosjektleder

Prosjektleder

Marianne Wangberg Duås
Mobil: 902 19 809
Mail: Marianne@oppmask.no

Prosjektleder

mariProsjektleder

Mari Wognild
Mobil: 994 63 077
E-Post: mari@oppmask.no

Prosjektleder

INGEBRIGTProsjektleder

Ingebrigt Storrøseter
Mobil: 969 18 104
E-Post: ingebrigt@oppmask.no

Landmåler

Landmåler

Monica Anshus Fossum
Mobil: 466 24 202
E-Post: monica@oppmask.no
Bergsprenging

Bergsprenging

Truls Rolvsjord
Mobil: 913 31 767
E-Post: truls@oppmask.no

Rørlegger

Rørlegger

Roger Husdal
Mobil: 72 40 04 40

Verksted/ Sertifisering

Verksted/ Sertifisering

Håkon Dørum
Mobil: 900 74 025
E-Post: hakon.dorum@oppdal.com

Send oss en e-post!

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding

Her holder vi til:

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *