Oppdal Maskinkompani AS

Kontakt oss

Vi er bare en telefon- eller e-post unna for å kunne bistå deg. Ta kontakt med oss i dag.
Kontaktinformasjon

Oppdal Maskinkompani AS
Søndre Industrivegen 40,
7340 OPPDAL

Orgnr: 915019463

Tlf: 72 40 04 40
post@oppdal-maskinkompani.no

Følg oss på Facebook: Klikk her

Daglig Leder

Daglig Leder

Audun Mjøen
Mobil: 900 98 046
E-post: audun@oppmask.no

Logistikkansvarlig

Logistikkansvarlig

Jon Børge Grevstad
Mobil: 407 22 161
E-Post: jon.borge@oppmask.no

Prosjektleder/ Faglig ansvarlig

Prosjektleder/ Faglig ansvarlig

Ingeniør Kjetil Ween
Mobil: 950 34 043
E-Post: kjetil@oppmask.no

Prosjektleder

Prosjektleder

Marianne Wangberg Duås
Mobil: 902 19 809
Mail: Marianne@oppmask.no

Prosjektleder

mariProsjektleder

Mari Wognild
Mobil: 994 63 077
E-Post: mari@oppmask.no

Prosjektleder

Prosjektleder

Christoffer Strømsvik
Mobil: 970 79 051
E-Post: christoffer@oppmask.no

Landmåler

Landmåler

Ta kontakt med kontoret for mer info
Mobil:
E-Post:
Bergsprenging

Bergsprenging

Truls Rolvsjord
Mobil: 913 31 767
E-Post: truls@oppmask.no

Rørlegger

Rørlegger

Roger Husdal
Mobil: 72 40 04 40

Verksted/ Sertifisering

Verksted/ Sertifisering

Bård Pedersen
Mobil: 458 92 619

Send oss en e-post!

    Ditt navn (obligatorisk)

    E-post (obligatorisk)

    Emne

    Melding

    Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvern og Vilkår for bruk.

    Her holder vi til:

    Legg igjen en kommentar